Postanowienia noworoczne

Wpadłam do Was na szybko , ponieważ nie długo przyjeżdża ciocia z wujem i będę się też musiała uczyć , ponieważ mama strasznie naciska i nie ma innej opcji żeby się od tego wymigać ;< . Dzisiaj chciałam Wam napisać o moich postanowieniach na nowy rok. Zrobię to dzisiaj , ponieważ jutro pewnie wpadnę tylko na chwilę aby złożyć Wam życzenia ;).

1.Żyć zdrowo i ekologicznie . Chodzi mi tu o to , aby nie jeść z samego rana słodyczy , tak jak ja to robię tylko zjeść coś zdrowego . Niestety słodycze mną zawładnęły i czasami robię tak , że jak widzę czekoladę na stole , to chociaż jedną tafelkę muszę zjeść , a potem dopiero jakieś kanapki czy tam coś . Do tego punktu chciałam też zaliczyć ćwiczenia na brzuch , które chciałabym zrealizować od razu gdy zacznie się wiosna , bo właśnie wtedy staję się najbardziej aktywna(tak mi się wydaję ) , mam też zamiar dużo biegać i ogólnie uprawiać jakieś sporty.

2. Mam zamiar również zmienić swój charakter , ponieważ gdy ktoś na samym początku dnia mnie chociaż 'lekko' wkurzy to od razu jestem zła na cały świat ! Jeszcze mam inne wady które chciałabym zmienić , ale to zostawię dla siebie.
3.Jeśli chodzi o mój wygląd to też co do tego mam duże postanowienie , np.nie garbić się , bo niestety przez tą ciężką torbę do szkoły zaczęłam się bardziej garbić.
4.Lepiej się uczyć , zdecydowanie ! Ale z tym chyba co raz więcej nastolatków ma problem i chciałoby to zmienić.
5.Spędzać miej czasu na Internecie. No cóż , jeśli chodzi o te wszystkie wcześniejsze punkty , to ten punkt chyba z tych wszystkich da się najbardziej ogarnąć . Dałam sobie radę bez tv , to bez Internetu też powinnam dać sobie radę.
6.Stać się bardziej pracowitsza i pomagać rodzicom.

Tylko tyle punktów przyszło mi na myśl , ale pewnie jakieś drobnostki też bym mogła w sobie zmienić.W każdym bądź razie te najważniejsze punkty tutaj wymieniłam i właśnie o to mi chodziło .Mam nadzieję , że w 2014 rok będzie tym dobrym rokiem . Myślę że chociaż połowę z tych punktów zrealizuję. Zapraszam w dalszym ciągu na mojego ask'a :)


5 komentarzy:

 1. Świetny blog. Mam pytanie, gdzie zrobiłaś nagłówek?
  No i widzę, że mamy w sumie podobne postanowienia. xD
  hello-moone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nagłówek zrobiła mi o to ta dziewczyna http://ogrodniczkaa.blogspot.com/ . Mi zrobiła go bardzo szybko , więc Tb chyba też powinna . W każdym bądź razie polecam ją :D

   Usuń
 2. Dobre postanowienia. Powodzenia w nauce i życzę udanego Sylwestra. ;3

  http://mieszanina-moich-mysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie :) Trudno by było nie zajrzeć na twojego bloga haha xd

   Usuń
 3. Mamy podobne postanowienia widzę :D

  OdpowiedzUsuń

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3