Filmy które polecam !

Będąc aktualnie u brata  , postanowiliśmy od wczoraj zrobić sobie taki filmowy dzień ! Wrażeń nie brakowało , z resztą powiem że dużo filmów na które natrawiliśmy były nie wypałem , ale trafiłyśmy też na takie , które były ciekawe ,śmieszne , straszne i zarazem wzruszające .Zależało to od gatunku.Jeśli chodzi o mnie i o mojego brata ciotecznego , to naszym ulubionym gatunkiem jest horrory i komedie , więc tego typu filmy oglądaliśmy najczęściej .  A o to mała recenzja tych filmów.

Młode małżeństwo przeżywa dramat po stracie nienarodzonego dziecka. Chcąc przywrócić życiu namiastkę normalności, decydują się na adopcję. W pobliskim sierocińcu zaprzyjaźniają się z dziewięcioletnią Ester. Jej pojawienie się daje początek niecodziennym zdarzeniom. Kate odkrywa niebezpieczeństwo i usiłuje zwrócić na nie uwagę innym. Niestety jej ostrzeżenia zostają wysłuchane w momencie, gdy dla wszystkich jest już za późno… Dziewięcioletnia Esther zmienia życie Kate i Johna w koszmar.  
 Gatunek : Thriller , Horror . 
Moja ocena : 9/10 


Szpital Mercy Fall chyli się ku upadkowi po prawie stuletnim istnieniu. Jednak zamykanie szpitala przedłuża się. Poszkodowani w wypadku kolejowym zajęli wszystkie łóżka i przewiezienie dzieci zajmie kilka dni. Do pomocy w szpitalu zostaje oddelegowana Amy, młoda pielęgniarka z Londynu. Wkrótce odkrywa ona dziwne rzeczy. Dzieci są zdenerwowane i przerażone. Przerażone czymś nieuchwytnym, niewidzialnym, czymś, co nie powinno istnieć, czymś pełnym bólu, co zwie się "mechaniczna dziewczyna". Amy musi stawić temu czoła.
Gatunek : Horror
Moja ocena : 10/10 

David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan. 
Gatunek : Komedia
Moja opinia : 9/10

Ps.Jak widzicie na moim blogu po prawej stronie - jest ankieta , która dotyczy moich postów. Głosujcie , bo został tylko jeden dzień a mi bardzo na tym zależy , ponieważ będe wiedziała jakie chcecie posty i jakie tutaj mają się pojawiać najczęściej.Ułatwicie mi i też sobie , bo chyba jedno kliknięcie Was nie zbawi ? :)
8 komentarzy:

 1. Nie znam żadnego z tych filmów : ) . Ja najczęściej oglądam komedie i filmy wzruszające : D .
  + Zapraszam do siebie : lublins.blogspot.com . Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. hahaha , no chociaż jedna mądra :D polecam !

   Usuń
 3. Mówiąc szczerze nie oglądam horrorów przez moją chorą psychikę :P
  mzmzycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam jeszcze żadnego z tych filmów, ale zainteresowałaś mnie i chyba obejrzę któryś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak Wiciu zdecydowanie , ale obawiam się że przez te dwa bd miała koszmary a przez tą komedię jeszcze bardziej :D

   Usuń
 5. "Sierota" to super film! Mega zakończenie, prawda? :D

  donimica.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i owszem :D najlepsze było jak ta babka nogą ją walła w twarz :D to bylo mistrzostwo , tylko szkoda że jej mąż umarł :D Zajrzę ;d

   Usuń

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3