Fejmy

Hej !
Wreszcie jestem.Dopiero dzisiaj mogłam odetchnąć bo mamy mało zadane a jutro wyczekiwany...PIĄTEK , PIĄTECZEK , PIĄTUNIO ! <3 i wbijam do Wery <3
Jak wiecie do naszej cywilizacji 'wchodzi' takie coś jak FEJM , pewnie większość osób o nich słyszała albo nawet widziała ponieważ takie osoby można często spotkać np. na zakupach bądź po prostu gdzieś na ulicy(zazdroszczę tym osobą ) .Jeśli nie które osoby nie wiedzą co to jest o już wyjaśniam : 
Fejm oznacza kogoś kto jest sławny w swoim mieście, okolicy.
Taki ktoś kogo wszyscy na ulicy rozpoznają, zazwyczaj taka osoba jakoś się wyróżnia z tłumu wyglądem i strojem. Fejm=fame(ang.)=sława. Mam nadzieję że trochę pomogłam w wyjaśnieniu.

takie tam kamerkowe a co ! :D

No to lecimy dalej...Jak widać tych fejmów jest coraz więcej czy to na ask'u , fb . Czasami też takie fejmy robią karierę śpiewając , tańcząc itp.Naprawdę zazdroszczę takim osobą które byli na koncercie lub widzieli się gdzieś z nimi i mają ich autografy po prostu lepiej nie mogło by być <3 *.* może nawet i ja nie długo spotkam bo mam zamiar jechać na koncert mojego idol Dawida Kwiatkowskiego <3 którego kocham pod każdym względem <3 jest najlepszy po prostu no <3 A jeśli mam wymieniać za jakimi nie przepadam to chyba tak najbardziej za Henzai , która moim zdaniem jest dziwna i niezbyt przyjemna ale oczywiście nei będę tutaj głebiej wyrażała opinii iż nie chce tu urazić jej fanów. A przepadam za Wawrzyniakiem , Saszan i Poziom , którzy są sympatyczni i w przypadku Saszan bardzo utalentowani. Z tego co mi wiadomo to żebyście się nie ździwili to nie którzy z nich są homoseksualistami  ..Wstawię kilka zdj. nie których fejmów których kojarzę , jeśli znacie więcej to proszę podawać w komentarzach.

 Dawidek *.*

 Henzai

 Saszan :*

Bawim ( nie wiem jak ma na imię )

Łukasz Wawrzyniak 
Oleksandra Szczepczyńska ( chyba dobrze )

Damian Buczek

Znam ją pod pseudonimem Jadźka , z tego co wiem ma ona aska i jest w związku z Henzai .

Monika Kazayaka 

Od razu mówię że do tej notki się nie przygotowałam i pisałam wszystko na spontana mam nadzieję że spodoba , jakoś teraz mam mniej weny może doradzilibyście co dodawać oczywiście ja zrobię to samo :) Wyczekujcie mnie jutro ogl. może Szybkich i wściekłych jeśli tak to czy podobał Wam się ten film bo nie wiem czy ja sama mam obejrzeć. Sorczi że tak dużo , no ale chociaż postarałam się żeby było tematycznie. Dobranoc ;*

1 komentarz:

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3