Filmy nr.1

Jestem znowu !

 Ten post przeznaczę na filmy,  które oglądałam we wrześniu i październiku , czyli przez te prawie dwa miesiące.Myślę , że spodoba Wam się tego typu post.Będę go dodawała co miesiąć , może nawet co 3 tygodnie.Dodam tu zdjęcia filmów , których oglądałam , a potem będę go oceniała i dawała recenzje.Będą to filmy , które oglądałam w necie , bo w tv oglądałam bardzo dużo i na pewno nie zapamiętałabym wszystkich.Mówię -  żeby było wszystko jasne.

Dary anioła : Miasto kości
♥- słaby
♥♥ - niezły
 ♥ ♥ ♥ - fajny
♥ ♥ ♥ ♥ - świetny
♥ ♥ ♥ ♥  
Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia… 

Dom bardzo nawiedzony

♥ ♥ ♥ ♥
(od razu mówię to jest komedia . Niech nikogo nie zmyli tytuł)

Postrzelony i nie do końca dojrzały Malcolm (Marlon Wayans) podejmuje wreszcie poważną życiową decyzję – prosi swoją dziewczynę (Essence Atkins), aby zamieszkała u niego. I żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie fakt, że Keisha nie wprowadziła się sama. Seria strasznych paranormalnych zjawisk uświadomiła przerażonemu Marlonowi, że kobieta jego życia jest… opętana przez demona. Zrozpaczony chłopak zwraca się o pomoc do kogo tylko można – do medium, do łowców duchów oraz do ojca Williamsa, księdza z wyrokiem na koncie. Malcolm jest zdesperowany – musi wykurzyć demona, aby ratować związek, a przede wszystkim swoje życie seksualne.
Intruz

♥ ♥ ♥ ♥
 Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego… Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć…


Nieproszeni goście

♥ ♥ ♥ ♥
W trzymającym w napięciu thrillerze “Nieproszeni goście” śmiertelna rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy Anna (Emily Browning) wraca do domu z leczenia psychiatrycznego i zaczyna odkrywać okoliczności otaczające przedwczesną i dość tajemniczą śmierć matki. Podczas gdy dziewczyna stara się poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami, jej ojciec (David Strathairn) zaręcza się z Rachel (Elizabeth Banks), będącą wcześniej opiekunką matki i razem już wprowadzają się do wspólnego domu. Rozpacz Anny szybko przeradza się w horror – nawiedza ją duch matki, nawołujący do pomszczenia jej nieprzypadkowej śmierci i wyciągający oskarżycielski palec w stronę Rachel.  Oczarowany Rachel ojciec pozostaje głuchy na ostrzeżenia córki, ona zaś wraz z siostrą Alex (Arielle Kebbel), stara się dotrzeć do prawdy nieco bardziej wnikliwie przyglądając się niejasnej przeszłości Rachel.


Obecność
♥ ♥ ♥
Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to dwójka badaczy zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia, zostają wezwani przez przerażoną rodzinę, na odludną farmę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.
Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to dwójka badaczy zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia, zostają wezwani przez przerażoną rodzinę, na odludną farmę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

A czy wy oglądaliście te filmy , co o nich sądzicie ? Bardzo proszę brać udział w głosowaniu , po prawej stronie.Mam nadzieję że się podoba i przepraszam że dokładnie nie wyjaśniłam z jakiego to gatunku , ale chyba w recenzjach jest dobrze wyjaśnione :) Zapraszam na mojego aska : http://ask.fm/mamawiezecpieszbitch Dobranoc ;*

2 komentarze:

  1. Miasto kości < 3 Filmu nie oglądałam, ale czytam książkę i jak na razie jest świetna ;D Intruza oglądałam i film jest mega. Wgl brawo za taki pomysł :)

    http://ally-ay.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. o ja właśnie muszę książkę przeczytać <3 dzięki za info bo nawet nie wiedziałam że jest :) ale tak film świetny <3 Intruz też <3 Miasto kości jednak lepsze ;D a dzianki i na pewno wejdę :D

    OdpowiedzUsuń

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3