Sobotnie urodziny

Jak wiecie z bloga , w sobotę były mojej dobrej koleżanki urodziny . Powiem szczerze , że jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam , haha miło było odreagować tą szkołę i chociaż raz w życiu zapomnieć o niej . Oby więcej takiej urodziny , moim zdaniem te były najlepsze ! . Nawet moje nie były tak fajne . Aby nie co Wam streścić mój wypad na urodziny , to był on taki : o godz. 15 rozpoczynała się impreza , trochę jadłyśmy pośmiałyśmy , potańczyłyśmy , a następnie ogl. Trzy metry nad niebem , gdzie każdy siedział w ciszy i spokoju . A potem to już były tylko same fazki  i tak zleciało do godz. 22 . . No więc to chyba na tyle. Proszę o wyrozumiałość co do zdjęć xd :* Ponieważ są one robione telefonem i to w dodatku w nocy.


 po lewej - jubilatka <333Takie tam fazki xd

Wybrałam w miarę ładne i przejrzyste . Dziewczyny , które są na tym zdjęciu i czytają mojego bloga , chciałam bardzo przeprosić , ale po prostu nie mogłam się oprzeć i musiałam tutaj wstawić :). Mam nadzieję że wybaczycie . 

Hm , hm ..to na tyle , a jeśli chodzi o moją organizacje , to naprawdę nawet nie mam czasu jej dodać i już nić nie będę dotrzymywała słowa , bo jak widzicie rzadko go dotrzymuję . Organizacje dnia dodam na pewno , ale kiedy nie wiem . Może to być za tydzień za 4 dni  ,a nawet jutro . Zobaczę jakie będę miała plany . Cześć ! 


4 komentarze:

 1. Yghm, mojego zdjęcia to chyba miało tutaj nie być prawda ? ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne zdjęcia. ;D
  Fajnie, że dobrze się bawiłaś. Ja rzadko kiedy dobrze bawię się na urodzinach! ;D

  http://hello-moone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia :)

  perdidolacabeza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że spędziłyście tak czas ;). Ja uwielbiam imprezy urodzinowe, sama miałam niedawno, która była bardzo udana :).
  Dziękuję za tak często komentowanie bloga, oczywiście dodaje do obserwowanych :).
  Buziaki,
  http://julaaa-bloguje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3