Valentine's Day

Hej słoneczka ! 

Tak , wiem nie było mnie tutaj dość długo , a mianowicie prawie cały tydzień . Niestety , nic na to nie poradzę , że siedzę przy lekcjach od 16 do 21 ( oczywiście z małymi przerwami ) Tak jak wspomniałam wcześniej , mając dużo wolnego nauczyciele nie zostawią po nas suchej nitki. I tak też się stało ;( Mało tego internet znowu zaczął mi szwankować i dlatego też z tego wszystkiego straciłam trochę chęć na pisanie postów. To nie oznacza , że Was opuszczę ! Ponieważ nie na leże do takich co szybko się poddają , no ale liczcie się z tym że jednak posty będą rzadziej niż dotychczas.Nie długo ma przyjechać wujo i mi go naprawić , czyli tak w następnym tygodniu. Obiecuję też że posty będą się pojawiać częściej . Muszę to powiedzieć : TĘSKNIŁAM SIĘ  ZA WAMI ! <3 


Nie chciałam być gorsza wśród blogerek i również napiszę małego posta o Walentynkach :) Jeśli chodzi o ten dzień , to chyba jest on zdecydowanie przeznaczony dla ludzi , którzy mają tą drugą połówkę.A jeśli ktoś nie ma drugiej połówki , jest dość sceptyczny do tego dnia . Ja właśnie należę to tej grupy osób ! Ech , no trudno obchodzić ten dzień jeśli jest się singielką. Jednak Walentynki nie zepsuły uroku , ponieważ bardzo kocham piątki ! :D Jeśli będę miała tą drugą połówkę to przyznam , że Dzień Walentynek będzie najlepszy .
Dostałam sobie wczoraj Walentynkę *.* Jednak była ona od mojej koleżanki , ale i tak bardzo się z niej cieszyłam . Wczoraj również mieliśmy dyskotekę szkolną , podobno była fajna . Niemniej jednak ja nie poszłam , bo jestem strasznym leniem i w piątki wolę sobie poleniuchować .


A wy jak spędziłyście Walentynki ? 
Miłego weekendu ! :*

6 komentarzy:

 1. Hehe ja się cieszyłam z piątku nie z walentynek ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  ♥ pusta-szklanka.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie "celebruje" zbytnio tego święta ;/

  agnieszka-codziennosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja przed telewizorem i komputerem ;) Obserwujemy? Daj znać u mnie na blogu :)
  paulaaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię te święto ale szczególnie go nie spędzałam :)

  endrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog *.*
  zapraszamy do nas : http://vanaandmony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie przepadam z tym świętem, śliczne walentynki dostałaś :)

  W wolnych chwilach zapraszam do mnie: http://xximpossiblee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze , na pewno się zrewanżuję :)
- Komentując lub obserwując mojego bloga , dajecie mi naprawdę mega motywacje <3